INSTYTUT FIZYKI

Dyrektor: dr hab. inż. Kazimierz Dziliński, prof.nadzw.
dzil@wip.pcz.pl
pok.A35
tel.wewn.795
Zastępcy dyrektora: prof. dr hab. inż. Jerzy J. Wysłocki
wyslocki@wip.pcz.pl
pok.A27
tel.wewn.618
  dr inż. Jan Świerczek
swiercz@wip.pcz.pl
pok.A30
tel.wewn.791
Starszy referent administracyjny: mgr inż. Magdalena Stala
fizyka@wip.pcz.pl
pok.A37
tel.wewn.795



ZAKŁAD FIZYKI CIAŁA STAŁEGO

Kierownik: dr hab. Jacek Olszewski
jacek@wip.pcz.pl
pok.A38
tel.wewn.796
Adiunkci dr hab. Jacek Olszewski
jacek@wip.pcz.pl
pok.A38
tel.wewn.796
  dr hab. Radosław Szczęśniak
szczesni@wip.pcz.pl
pok.A25
  dr inż. Marcin Jarosik
jarosikmw@wip.pcz.pl
pok.A25
  dr Katarzyna Pawlik
kpawlik@wip.pcz.pl
pok.023,A33
tel.wewn.795
Doktoranci: mgr inż. Artur Durajski
adurajski@wip.pcz.pl
pok.A25
  mgr inż. Ewa Drzazga
e.drzazga@op.pl
pok.A25
  mgr inż. Agnieszka Ceglarek
a.ceglarek@go2.pl
pok.A40
tel.wewn.610
  mgr Anna Duda
pok.A40
tel.wewn.610


ZAKŁAD FIZYKI MAGNETYKÓW

Kierownik: dr hab. Wanda Ciurzyńska
wanda@wip.pcz.pl
pok.A38
tel.wewn.796
Profesorowie nadzwyczajni: dr hab. Wanda Ciurzyńska
wanda@wip.pcz.pl
pok.A38
tel.wewn.796
  dr hab. Włodzimierz Zapart
wzapart@mim.pcz.czest.pl
pok.A28
tel.wewn.619
Adiunkci: dr inż. Jan Świerczek
swiercz@wip.pcz.pl
pok.A30
tel.wewn.791
  dr inż. Jakub Rzącki
jrzacki@wip.pcz.pl
pok.A29
tel.wewn.791
Doktoranci: mgr Anna Kupczyk


ZAKŁAD FIZYKI KOMPUTEROWEJ I RADIOSPEKTROSKOPII FERROELASTYKÓW

Kierownik: dr hab. Maria Zapart
zapart@mim.pcz.czest.pl
pok.A28
tel.wewn.619
Profesorowie nadzwyczajni: dr hab. Maria Zapart
zapart@mim.pcz.czest.pl
pok.A28
tel.wewn.619
Adiunkci: dr Agnieszka Łukiewska
aluk@wip.pcz.pl
pok.A29
tel.wewn.791
  dr inż. Izabela Wnuk
wnukiza@gmail.com
pok.A33,023
tel.wewn.795
Specjalista: Eugeniusz Żak pok.019
tel.wewn.788


ZAKŁAD BADAŃ STRUKTURALNYCH I MAGNETYCZNYCH

Kierownik: dr hab. Piotr Pawlik
pawlik@wip.pcz.pl
pok.023,A33
tel.wewn.795
Profesor zwyczajny: prof. dr hab. inż. Jerzy J. Wysłocki
wyslocki@wip.pcz.pl
pok.A27
tel.wewn.618
Profesor nadzwyczajny: dr hab. Piotr Pawlik
pawlik@wip.pcz.pl
pok.023,A33
tel.wewn.795
Adiunkci: dr Anna Przybył
przybyl@wip.pcz.pl
pok.A33,023
tel.wewn.795
  dr inż. Piotr Gębara
pgebara@wip.pcz.pl
pok.A33
tel.wewn.795
Doktoranci: mgr inż. Kinga Woźniczko
kpisanska@wip.pcz.pl
pok.A33
tel.wewn.795
  mgr Małgorzata Szwaja
mszwaja@wip.pcz.pl
pok.A33
tel.wewn.795
  mgr Katarzyna Filipecka
pok.A33
tel.wewn.795
  mgr Marcin Pruba
pok.A33
tel.wewn.795
Starszy referent techniczny: mgr inż. Tomasz Gradzik
tgradzik@wip.pcz.pl
pok.019
tel.wewn.788


ZAKŁAD FIZYCZNYCH PODSTAW APARATURY MEDYCZNEJ

Kierownik: dr Marcin Dośpiał
mdospial@wp.pl
pok.A40
tel.wewn.610
Profesor nadzwyczajny: dr hab. Kazimierz Dziliński
dzil@wip.pcz.pl
pok.A35
tel.wewn.795
  dr hab. Marcin Nabiałek
nmarcel@wip.pcz.pl
pok.A30
tel.wewn.791
Adiunkci: dr Tomasz Kaczmarzyk
kcz@wip.pcz.pl
pok.A32
tel.wewn.635
  dr Marcin Dośpiał
mdospial@wp.pl
pok.A40
tel.wewn.610
  dr Katarzyna Błoch
sobczyk@wip.pcz.pl
pok.A30
tel.wewn.791
  dr Joanna Gondro
j.gondro@wp.pl
pok.A29
tel.wewn.791
  dr inż. Konrad Gruszka
kgruszka@wip.pcz.pl
pok.A39
tel.wewn.792
  dr inż. Paweł Pietrusiewicz
pietrusiewicz@wip.pcz.pl
pok.A32
tel.wewn.795
  dr n. med. Krzysztof Muskalski
Asystent: lek. med. Małgorzata Rychta
Doktoranci: mgr Daniel Skowron
daniel_skowron@op.pl
pok.A31
tel.wewn.794
  mgr inż. Ewa Wiśniewska
ewazyzik@wip.pcz.pl
pok.A31
tel.wewn.794
  mgr Magdalena Laskowska
pok.A32
tel.wewn.795
  mgr inż. Sebastian Garus
gari.sg@gmail.com
pok.A26
tel.wewn.793
  mgr inż. Justyna Garus
neit.jb@gmail.com
pok.A26
tel.wewn.793
  mgr inż. Iwona Rutkowska
rutkowska@wip.pcz.pl
pok.A31
tel.wewn.794


Copyright 2011, Instytut Fizyki ®