Pracownicy

Instytut Fizyki

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt
Dyrektor: dr hab. Radosław Szczęśniak, prof. PCz pok. A35
tel. wewn. 795
szczesniak.radoslaw@wip.pcz.pl
Zastępcy dyrektora: dr hab. Marcin Nabiałek, prof. PCz pok. A32
tel. wewn. 177
nabialek.marcin@wip.pcz.pl
dr inż. Marcin Jarosik pok. A25
jarosik.marcin@wip.pcz.pl
Specjalista ds. administracji: mgr inż. Grażyna Piłkowska pok. A37
tel. wewn. 795
fizyka@wip.pcz.pl

 

Zakład Fizyki Ciała Stałego

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr inż. Artur Durajski pok. A26
durajski.artur@wip.pcz.pl
adurajski.wip.pcz.pl
poniedziałek,   800 – 1000
Profesor nadzyczajny: dr hab. Jacek Olszewski, prof. PCz pok. A30
tel. wewn. 791
olszewski.jacek@wip.pcz.pl
 środa, 1000 – 1200
Adiunkt: dr inż. Marcin Jarosik pok. A25
jarosik.marcin@wip.pcz.pl
 wtorek, 1200 – 1400
Doktoranci: mgr inż. Anna Woźniak pok. A25
mgr inż. Tomasz Lewandowski pok. A25

 

Zakład Fizyki Magnetyków

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr hab. inż. Jan Świerczek pok. A30
tel. wewn. 791
swierczek.jan@wip.pcz.pl
 czwartek,   800 – 1000
Adiunkt: dr Agnieszka Łukiewska pok. A29
lukiewska.agnieszka@wip.pcz.pl
 wtorek, 1100 – 1300
dr Katarzyna Pawlik pok. 023
tel. wewn. 109
pawlik.katarzyna@wip.pcz.pl
 czwartek, 1100 – 1300
Starszy referent techniczny: mgr inż. Tomasz Gradzik pok. 019
tel. wewn. 788
gradzik.tomasz@wip.pcz.pl
Specjalista: Eugeniusz Żak pok. 19
tel. wewn. 788

 

Zakład Fizyki Komputerowej i Radiospektroskopii Ferroelastyków

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr inż. Ewa Drzazga pok. A82
tel. wewn. 619
drzazga.ewa@wip.pcz.pl
edrzazga.wip.pcz.pl
 poniedziałek, 1130 – 1330
Profesor nadzwyczajny: dr hab. Radosław Szczęśniak, prof. PCz pok. A35
tel. wewn. 795
szczesniak.radoslaw@wip.pcz.pl
 poniedziałek, 1200 – 1400
Adiunkt: dr inż. Piotr Gębara pok. A34
tel. wewn. 111
gebara.piotr@wip.pcz.pl
 poniedziałek, 1000 – 1200
Doktoranci: mgr Anna Kosiacka pok. A28
mgr inż. Klaudia Knopik pok. A28
knopik.klaudia@wip.pcz.pl
poniedziałek, 1200 – 1400
(pok. A28 lub 024)

 

Zakład Badań Strukturalnych i Magnetycznych

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr hab. Piotr Pawlik, prof. PCz pok. A34, O23
tel. wewn. 109
pawlik.piotr@wip.pcz.pl
 środa, 1200 – 1400
Adiunkt: dr Anna Przybył pok. A33
tel. wewn. 111
przybyl.anna@wip.pcz.pl
 środa, 1300 – 1400
niedziela, 1115 – 1215
dr inż. Izabela Wnuk pok. A33
tel. wewn. 111
wnuk.izabela@wip.pcz.pl
 wtorek, 1100 – 1200
czwartek, 1100 – 1200
Doktoranci: mgr Katarzyna Filipecka pok. A33
tel. wewn. 111
mgr Katarzyna Kotynia pok. A33
tel. wewn. 111
kotynia.katarzyna@wip.pcz.pl
 czwartek, 1000 – 1200
mgr Marcin Pruba pok. A29
tel. wewn. 791
pruba.marcin@wip.pcz.pl

 

Zakład Fizycznych Podstaw Aparatury Medycznej

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr Marcin Dośpiał pok. A40
tel. wewn. 610
mdospial@wp.pl
 czwartek, 1100 – 1300
Profesor zwyczajny: prof. dr hab. inż. Jerzy J. Wysłocki pok. A27
tel. wewn. 618
wyslocki.jerzy@wip.pcz.pl
strona informacyjna
 wtorek, 1200 – 1400
Adiunkt: dr n. med. Krzysztof Muskalski muskalski.krzysztof@wip.pcz.pl
Asystenci: mgr Marcin Gacek pok. A40
tel. wewn. 610
poniedziałek,   800 – 1000
lek. med. Małgorzata Rychta
mgr inż. Mateusz Sroga pok. O24

 

Zakład Materiałów Funkcjonalnych

Stanowisko Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje
Kierownik: dr hab. Marcin Nabiałek, prof PCz pok. A32
tel. wewn. 177
nabialek.marcin@wip.pcz.pl
strona informacyjna
 poniedziałek, 1000 – 1200
Adiunkci: dr inż. Paweł Pietrusiewicz pok. A39
tel. wewn. 792
pietrusiewicz.pawel@wip.pcz.pl
 środa, 1200 – 1400
dr Katarzyna Błoch pok. A38
tel. wewn. 796
bloch.katarzyna@wip.pcz.pl
 środa,   900 – 1100
dr Joanna Gondro pok. A38
tel. wewn. 796
gondro.joanna@wip.pcz.pl
 środa,   900 – 1100
dr inż. Konrad Gruszka pok. A39
tel. wewn. 792
gruszka.konrad@wip.pcz.pl
kgruszka.wip.pcz.pl
 środa, 1300 – 1500
dr inż. Jakub Rzącki pok. A39
tel. wewn. 792
rzacki.jakub@wip.pcz.pl
 poniedziałek, 1200 – 1300
sobota, 1320 – 1350 i 1530 – 1600
Doktoranci: mgr Bartłomiej Jeż pok. A38
tel. wewn. 796
bartek199.91@o2.pl
 czwartek, 1000 – 1200
mgr inż. Kinga Jeż pok. A38
tel. wewn. 796
 czwartek, 1000 – 1200
mgr inż. Michał Deka pok. A32
tel. wewn. 795
mgr inż. Justyna Garus pok. A32
tel. wewn. 117